AFYONKARAHİSAR-11.10.2022-HİBYA- Dinar Kaymakamı Kemal Duru, İlçe Emniyet Müdürü Nihat Pulat ve Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, Afyon Kocatepe Üniversitesi Dinar Meslek Yüksekokulu’nun öğrencileri ile bir araya geldi.
Bir Cevap YazHaber Oku Hakkında
Benzer Yazılar
-
- 2 yıl önce
- Haber Oku
- 215
Agesa’nın prim üretimi
Agesa Hayat ve Emeklilik A.Ş’nin prim üretim rakamları açıklandı. Kamuyu Aydınlatma Platformuna (KAP) yapılan açıklamada, ”Şirketimizin 01.01.2022 – 30.09.2022 dönemine ait prim üretimi, hayat dalı...
-
- 2 ay önce
- Haber Oku
- 61
Bayramda Müzik Ziyafeti
Barut Hotels, Bayram tatilinde Dany Brillant ve Selen Beytekin konserleriyle unutulmaz anlar sunacak.
-
- 2 yıl önce
- Haber Oku
- 199
Mandarin Oriental Bosphorus’a 5 Ödül Birden
DÜNYANIN EN LÜKS OTELLERİNİN DEĞERLENDİRİLDİĞİ WORLD LUXURY AWARDS’DAN Mandarin Oriental Bosphorus’a 5 Ödül Birden! Dünyanın en lüks otellerinin farklı kategorilerde değerlendirilerek kazananların prestijli ödüllerle ayrıldığı...
-
- 2 yıl önce
- Haber Oku
- 174
Genç kızların ve kadınların kendi geleceklerini inşa etmeleri için onlarla birlikte çalışalım
Bu yıl İstanbul’da sekizincisi düzenlenen Dünya Kız Çocukları Günü Konferansı, ulusal ve uluslararası ölçekte üstün başarılara imza atmış kadınlar, sosyal etki sahibi kişiler ve aktivistler,...