«
  1. Anasayfa
  2. Haberler
  3. Emirates SkyCargo ve United Cargo Mutabakat anlaşma imzaladı

Emirates SkyCargo ve United Cargo Mutabakat anlaşma imzaladı

Emirates SkyCargo ve United Cargo Mutabakat anlaşma imzaladı

Emirates SkyCargo ve United Cargo, iki global havayolu şirketi arasındaki yeni ve daha geniş kapsamlı tarihi ticari anlaşmanın hemen ardından bir Mutabakat Anlaşması imzaladı.

Mutabakat Anlaşmasının şartlarına göre, Emirates SkyCargo ve United Cargo, kargo interline seçeneklerinin genişletilmesi ve onay süreci devam eden mevzuatlar ve blok rezervasyon anlaşmalarını kapsayan çok sayıda konuda yakın temas halinde çalışacak. Böylece her iki hava taşımacılığı şirketi arasındaki mevcut kargo interline anlaşmaları geliştirilirken kargo müşterilerine daha geniş bir ortak global uçuş ağında daha fazla erişim olanağı sunulacak.

Emirates Kargo Bölümü Kıdemli Başkan Yardımcısı Nabil Sultan yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Emirates SkyCargo olarak global hava taşımacılığı sektöründe lider rol üstlenerek müşterilerimize en yüksek standartlarda ürün ve hizmet sağlamak için kararlılıkla çalışıyoruz. United ile yaptığımız iş birliği, müşterilerimize değer sunmamıza ve yeni pazarlara daha hızlı bir şekilde ulaşmalarını sağlamamıza imkan verecek.”

United Cargo Başkanı Jan Krems, “United olarak bu Mutabakat Anlaşması kapsamında Emirates SkyCargo ile çalışmaktan mutluluk duyuyoruz. Ortak taahhüdümüz doğrultusunda, müşterilerimize sektör lideri çözümler sağlıyor ve ileride birlikte çalışmak için sabırsızlanıyoruz.”

United Cargo, 100’ün üzerinde global uçuş noktasına gerçekleştirilen yolcu seferlerinin uçak altı kargo kapasitesini ve 11 kargo uçağını kullanarak Emirates SkyCargo’nun yüksek sefer sıklığına sahip dağıtım ağına erişime sahip olacak. Emirates SkyCargo ise ABD’de 200’den fazla şehre ve beş kıtada ise 300 şehre erişebilecek.

Hibya Haber Ajansı

Bir Cevap Yaz

Haber Oku Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *