«
  1. Anasayfa
  2. Gündem
  3. Gölcük’te Muhtarlar Günü Kutkandı

Gölcük’te Muhtarlar Günü Kutkandı

golcukte-muhtarlar-gunu-kutkandi.jpg

Gölcük’te 19 Ekim Muhtarlar Günü, Anıtpark’ta düzenlenen tören ile kutlandı.

 

Gölcük’te 19 Ekim Muhtarlar Günü kapsamında tören düzenlendi. Anıtpark’ta gerçekleştirilen tören, saygı duruşunun arından İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Tören daha sonra Gölcük Muhtarlar Derneği Başkanı Bilge Saral, Atatürk anıtına çelenk sundu. Günün anlam ve önemini belirten konuşmayı yapan Saral, çalışmalarında kendilerine her zaman destek olan Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer’e teşekkür etti.

 

GÖLCÜK’ÜN GELECEĞİ İÇİN BİRLİKTE ÇALIŞMAYA DEVAM

Törende söz alan Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, “Gölcük’ün tüm mahallelerini temsil eden ve ilçemizde hemşehrilerimizin benimsedikleri kişiler olan kıymetli muhtarlarımızla birlikte olmaktan, onlarla Gölcük’ün geleceği için çalışmaktan dolayı memnuniyetimi ifade etmek isterim” dedi.

 

KAYMAKAMDAN MUHTARLARA TEŞEKKÜR

Son olarak konuşan Gölcük Kaymakamı Yusuf Özdemir ise yerel yönetimlerde hizmetlerin en alt kademeye ulaşmasında büyük sorumluluk taşıyan muhtarlara teşekkür ederek günlerini kutladı. Konuşmaların ardından tören sona erdi.

 

KAYMAKAM ÖZDEMİR VE BAŞKAN SEZER’DEN MUHTARLARA ZİYARET

Tören sonrasında Gölcük Kaymakamı Yusuf Özdemir ve Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, Muhtarlar Derneği’ne ziyarette bulunarak, Muhtarlar Derneği Başkanı Bilge Saral, bir araya geldikleri köy ve mahalle muhtarlarıyla sohbet ettiler. 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir Cevap Yaz

Haber Oku Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *