«
  1. Anasayfa
  2. Kültür Sanat
  3. Grammy Adaylığına Sahip İspanyol Sanatçı Monica Molina Büyüleyici Sesi ve Unutulmaz Şarkılarıyla 20 Ekim'de Zorlu PSM'de!

Grammy Adaylığına Sahip İspanyol Sanatçı Monica Molina Büyüleyici Sesi ve Unutulmaz Şarkılarıyla 20 Ekim'de Zorlu PSM'de!

grammy-adayligina-sahip-ispanyol-sanatci-monica-molina-buyuleyici-sesi-ve-unutulmaz-sarkilariyla-20-ekimde-zorlu-psmde.jpg

Kendine özgü vokalini İspanyol gitarının büyüleyici tınılarıyla birleştiren, Pequeño Fado’, ‘Ay Amor’, ‘Oh Amores’ gibi kültleşmiş şarkılarıyla İspanyol pop müzik dünyasının en kült isimlerinden biri haline gelen Monica Molina Zorlu PSM’ye geliyor. ‘Vuela’ albümüyle ‘En İyi Latin Müzik Albümü’ alanında Grammy adaylığına sahip Monica Molina zengin ve duygusal içeriğiyle dolu müzikal yeteneğini 20 Ekim akşamı Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde müzikseverlerle buluşturuyor.

İspanyol şarkıcı, müzisyen ve aktris Monica Molina, müziğinde geleneksel İspanyol ezgileri ve modern dokunuşları bir araya getirerek İspanyol pop dünyasının en başarılı sanatçılarından biri haline geldi. u Despidada, Vuelo, De Cal y Arena ve A Vida isimli dört albümü, ‘Pequeño Fado’, ‘Ay Amor’, ‘Oh Amores’ gibi kültleşen şarkılarında İspanyol müziğinin geleneksel öğelerini benzersiz modern tarzıyla harmanlayarak müzikseverlerle buluşturdu. ‘Vuela’ albümüyle ‘En İyi Latin Müzik Albümü’ alanında Grammy adaylığına sahip Monica Molina zengin ve duygusal içeriğiyle dolu bir müzikal yeteneğini 20 Ekim akşamı Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde müzikseverlerle buluşturmak için gün sayıyor.

Monica Molina 20 Ekim biletleri passo’de satışta!

Kapı Açılış: 20:00 

Monica Molina: 21.00

Bilet Fiyatları:

Ön Satış / 1. Kategori: ₺825,00 

Ön Satış / 2. Kategori: ₺715,00 

Ön Satış / 3. Kategori: ₺605,00 

Ön Satış / 4. Kategori: ₺495,00 

Ön Satış / 5. Kategori: ₺440,00 

Ön Satış / 6. Kategori: ₺396,00

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir Cevap Yaz

Haber Oku Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *