«
  1. Anasayfa
  2. Haberler
  3. Şekerbank’tan Dünya Kadın Çiftçiler Günü’ne özel kampanya

Şekerbank’tan Dünya Kadın Çiftçiler Günü’ne özel kampanya

Sürdürülebilir tarımın finansmanında 69 yıldır aktif rol alan Şekerbank, 15 Ekim Dünya Kadın Çiftçiler Günü’ne özel kampanyası ile finansal kapsayıcılık alanında özellikle kırsaldaki kadın çiftçilerin yanında yer alıyor. Kadınların tarımsal alanda sahip oldukları önemli konumdan hareketle, kadın üreticilere finansman desteği sağlayarak, işlerini büyütmeleri ve verimliklerini artırmaları için imkân tanıyan Banka, kadın üreticilere işletme harcamaları için finansman sunuyor.

Şekerbank kampanya kapsamında 12 aya varan vadelerle, hasat zamanına göre geri ödemeli nakit desteğinin yanı sıra kadın çiftçilerden 14 Ekim’de gün boyu EFT/havale masrafı almayacak.

Tuğbay Kumoğlu: “Kadın üreticilerin finansmana erişimi önceliğimiz”

Şekerbank KOBİ, Perakende ve Tarım Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Tuğbay Kumoğlu, konuyla ilgili olarak, şunları söyledi: “Kadın üreticilerin ekonomiye aktif olarak katılması, finansmana erişmeleri ve büyümelerine destek olmak her zaman önceliklerimiz arasında. Bankamız için Dünya Kadın Çiftçiler Günü’nün sembolik önemi de büyük. Bu özel güne yönelik olarak gelenekselleşen kampanyamızla iş kurmak, işini büyütmek veya nakit akışını rahatlatmak isteyen kadın çiftçilerimizin yanında olmak istiyoruz. Başta kadın çiftçilerimiz olmak üzere üretimin sürdürülebilirliği için çiftçilerimizin ihtiyacına özel çözümler sunmaya devam edeceğiz.”

Şekerbank’tan Dünya Kadın Çiftçiler Günü’ne özel kampanya yazısı ilk önce KadınTR üzerinde ortaya çıktı.

Bir Cevap Yaz

Haber Oku Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *