Selçuk Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Vakfı “Vefa Projesi” kapsamında ihtiyaç sahibi vatandaşlara yardım eli uzatmaya başladı.
Bir Cevap YazHaber Oku Hakkında
Benzer Yazılar
-
- 2 yıl önce
- Haber Oku
- 224
Akkuyu NGS’nin 1’inci ünitesinde iç koruma kabuğu tamamlanıyor
Akkuyu Nükleer Güç Santrali’nin (NGS) 1’inci güç ünitesinin reaktör binasına, nükleer santrallerin güvenlik sisteminin ana unsurlarından biri olan iç koruma kabuğunun (İKK) 6’ncı katmanı kuruldu....
-
- 2 yıl önce
- Haber Oku
- 144
Kız Kardeşim Projesi
Kız Kardeşim Projesi Girişimci Kadınlara Toplam 3 milyon TL’lik Hibe Desteği Sağladı. Kız Kardeşim Projesi Üçüncü Hibe Programı kapsamında, hibe almaya hak kazanan girişimci kadınlar...
-
- 2 yıl önce
- Haber Oku
- 255
Barem Ambalaj’ın tesisine ”ÇED olumlu” kararı
Barem Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş’nin kağıt üretim tesisine ”ÇED olumlu” kararı verildi. Kamuyu Aydınlatma Platformuna (KAP) yapılan açıklamada, şunlar aktarıldı: ”Konya Ereğli OSB (EOSB)...
-
- 2 yıl önce
- Haber Oku
- 188
Artvin Gezilecek Yerler
Birbirinden eşsiz doğal güzellikleri ve milattan önce 3000’li yıllara kadar dayanan tarihi ile Artvin gezilecek yerler açısından ziyaretçilerine oldukça zengin bir çeşitlilik sunar. Turistik popülaritesi...