«
  1. Anasayfa
  2. Gündem
  3. Şila’yı yakarak katleden caniye Seferihisarlılardan tepki

Şila’yı yakarak katleden caniye Seferihisarlılardan tepki

silayi-yakarak-katleden-caniye-seferihisarlilardan-tepki.jpg

Seferihisar’da salı günü içinde Şila isimli köpeğin de olduğu kilitli kulübeyi alkol dökerek ateşe veren şahsa Seferihisarlılardan tepki yağdı.

 

Salı günü Seferihisar’ın Turabiye Mahallesinde alkollü olduğu söylenen Ö.F.B isimli şahıs içinde Şila isimli köpeğin olduğu kilitli kulübeyi alkol döküp ateşe verdi. Şila’yı canice katleden şahsa Seferihisarlılar büyük tepki gösterdi. Polisin harekete geçtiği olayda yakalanan Ö.Ş.B. gözaltına alınarak Seferihisar Adliyesine götürüldü. Çıkarıldığı mahkemece tutuklu yargılanmasına karar verilen Ö.F.B. cezaevine sevk edildi.

 

Seferihisar’da her kesimden vatandaşın tepki gösterdiği olay hakkında üzüntüsünü dile getiren, yürütülen hukuki süreçle ilgili bilgi veren AK Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın, “Seferihisar’a yakışmayan, hepimizi üzen bu olayın soruşturmasını ve gereğini yapan güvenlik güçlerimize teşekkür ederiz. Şila’yı yakarak katleden şahıs bugün emniyet güçlerimizce gözaltına alındı ve çıkarıldığı mahkemede tutuklu yargılanmasına karar verildi. Biz de tüm hemşehrilerimiz gibi bu şahsın en ağır cezayı almasını diliyoruz ve adaletimize güveniyoruz. Masum bir canın böyle vahşice katledilmiş olması asla kabul edebileceğimiz bir durum değil. Hayvanlara karşı işlenen suçların hiçbir şekilde hafifletilmeden cezalandırılması bizler için çok önemli. Bu cezaların arttırılması için elimizden geleni yapacağız. Sürecin takipçisi olacağız” ifadelerini kullandı.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir Cevap Yaz

Haber Oku Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *