«
  1. Anasayfa
  2. Uncategorized
  3. Vali Çiçek ve Başkan Büyükkılıç’tan ‘muhtarlar’ zirvesi

Vali Çiçek ve Başkan Büyükkılıç’tan ‘muhtarlar’ zirvesi

Vali Çiçek ve Başkan Büyükkılıç'tan 'muhtarlar' zirvesi

Kayseri Valiliği ve Kayseri Büyükşehir Belediyesi işbirliğinde bir restoranda gerçekleşen Muhtarlar Toplantısı’na Başkan Büyükkılıç’ın yanı sıra Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, AK Parti Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, MHP Kayseri İl Başkanı Adnan İncetoprak, vali yardımcıları, kaymakamlar, ilçe belediye başkanları, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Dr. Yüksel Yiğit, Kayseri İl Emniyet Müdürü Kamil Karabörk, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları Hamdi Elcuman, Bayar Özsoy, Ali Hasdal, daire başkanları, KASKİ, KACETAŞ yetkilileri ve 16 ilçede görev yapan mahalle muhtarları katıldı.

Tek tek masaları dolaşan ve muhtarlarla kucaklaşan Başkan Büyükkılıç, programda Bartın’da maden kazasında hayatını kaybeden 41 madenciye Allah’tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı dileyerek sözlerine başladı. 

Vali Çiçek ile birlikte 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla muhtarlarla bir araya geldiklerini belirten Büyükkılıç, “Amacımız sizin sevincinizi paylaşmak, varsa taleplerinizi bire bir görüşmek, bu çalışma ile sizlere yardımcı olmaktır. Başta Sayın valimiz olmak üzere emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Büyükkılıç, muhtarlara seslenerek, şöyle konuştu:

“Kadirşinas dostlarımız muhtarlarımız, adeta bizim kalpte çıkan damarlarımız ya da beyinden çıkan sinirlerimizin her yere ulaşması gibi, bize sıkıntıları, sevinçleri ulaştıran canlarımız olarak görüyoruz. Barış ve huzur şehri, güvenli liman olan Kayseri’mizin hizmetkârı olmaktan mutluluk ve onur duyuyoruz. İnşallah sizlere layık oluruz.”

Başkan Büyükkılıç, muhtarların yaptıkları çalışmalarla mahallerinin sözcüsü ve savunucusu olduklarını ifade ederek, “Sevgili muhtarlarımız, seçilmiş canlarımız; sizler gerçekten yaptığınız çalışmalar ile adeta her biriniz mahallenizin sözcüsü, savunucusu konumundasınız. Elbette ki sizlere sahip çıkmak bizlere yakışır. O açıdan her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

Hibya Haber Ajansı

Bir Cevap Yaz

Haber Oku Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *