«
  1. Anasayfa
  2. Uncategorized
  3. Bursa’da Cumhuriyet coşkusu Nilüfer’le yaşandı

Bursa’da Cumhuriyet coşkusu Nilüfer’le yaşandı

Bursa'da Cumhuriyet coşkusu Nilüfer’le yaşandı

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ’29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Konseri’nde sahne alan ünlü sanatçı Nilüfer, seslendirdiği şarkılarla Bursalılara unutulmaz bir konser yaşattı.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 99’inci yılı, Bursa’da birbirinden özel etkinliklerle kutlandı. Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Merinos Park’ta düzenlenen ’29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Konseri’nde ise Nilüfer sahne aldı. Nilüfer, sevilen eserlerini Bursalılar için seslendirirken, vatandaşlar Cumhuriyet coşkusunu yaşadı. Ellerindeki Türk bayraklarıyla şarkılara eşlik eden Bursalılar, Cumhuriyet Bayramı’nın 99’inci yılını unutulmaz bir konserle kutladı. Hakan Bilgin’in de sahne aldığı konserde, vatandaşlar keyifli geçirdi.

Bursalıların 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı tebrik eden Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere dönemin kahramanlarını, şehitlerimizi rahmet andıklarını ifade etti. Bursa’da Nilüfer gibi önemli sanatçıyla Cumhuriyet Bayramı coşkusunu yaşadıklarını dile getiren Başkan Aktaş, “Bugün Cumhuriyeti büyük bir coşkuyla yaşayabiliyorsak bunda Atatürk’ün ve ecdadımızın büyük emekleri var. Usta sanatçımızı da Bursa’da ağırladığımız için mutluyuz. Cumhuriyet, kadınıyla erkeğiyle, genciyle yaşlısıyla her kesimiyle bir ve beraber olmaktır. Cumhuriyet, onlarca yıl verilen mücadelenin adıdır. O yüzden hep beraber Cumhuriyetimize sahip çıkmalıyız” dedi.

Hibya Haber Ajansı

Bir Cevap Yaz

Haber Oku Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *