«
  1. Anasayfa
  2. Uncategorized
  3. CAMPEX Kamp Karavan ve Doğa Sporları Fuarı’nın açılış töreni yapıldı

CAMPEX Kamp Karavan ve Doğa Sporları Fuarı’nın açılış töreni yapıldı

CAMPEX Kamp Karavan ve Doğa Sporları Fuarı’nın açılış töreni yapıldı

Gaziantep Sanayi Odası ve Akort Fuarcılık iş birliğinde Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nin destekleriyle bölgenin ilk ve tek doğal yaşam konseptli fuarı olma özelliği taşıyan CAMPEX Kamp Karavan ve Doğa Sporları Fuarı’nın açılış töreni, Ortadoğu Fuar Merkezi’nde gerçekleşti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanından karavan severleri bir araya getiren CAMPEX Fuarı’nın açılış töreninde yaptığı konuşmada zamanın ruhunu yakalayarak toplumsal talebi karşılamanın gerektiğini söyledi.

Şehir ekonomisinin doğru yönetilememesi halinde yarın çok daha büyük sıkıntılarla karşı karşıya kalınabileceğine değinen Başkan Şahin, şunları söyledi:

“İnsanların artık geleneksel turizmden uzaklaştığını ve artık büyük otelleri tercih etmediğini anladık. İnsanlar artık daha butik daha kendine özgü alanlarda vakit geçirmek istiyor. Biz de en güzel karavan parkı yapmak için çalışmalara başladık. Hemen federasyonla bir araya gelerek nasıl bir model oluşturacağımızı konuştuk. İşin incelikleri ve detayları hakkında bilgi aldık. 3 ay gibi kısa bir sürede çalışmamızı ortaya çıkardık. Geldiğimiz nokta çok önemli bir nokta. Biz, Gaziantep Modeli ile her şeyin en iyisini yapmalıyız. En güzelini yaparak önder ve lider olmalıyız. Bu bizim genetik kodlarımızda var. Karavan park inşasından mümkün olanının en iyisini yaptık. Yarın tabi ihtiyaçlar ve talepler değişebilir, yarın başka istekler olabilir. Ama biz, en iyisini yapma konusunda güçlü bir irade ortaya koyduk.”

Profesyonel kampçılarla kamp deneyimi yaşamak isteyen doğa tutkunlarını bir araya getiren CAMPEX Fuarı’nda, Büyükşehir Belediyesi tarafından Alleben Göleti’nde inşa edilen yeni karavan parkın maket tasarımının tanıtıldığı stant, ziyaretçilerden ilgi gördü. 

Hibya Haber Ajansı

Bir Cevap Yaz

Haber Oku Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *