«
  1. Anasayfa
  2. Haberler
  3. Dubai ve Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki yüzlerce noktada özel ayrıcalıklardan yararlanın

Dubai ve Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki yüzlerce noktada özel ayrıcalıklardan yararlanın

Emirates Biniş Kartları, Bu Kış Dubai’de Yüzlerce Özel Ayrıcalığın Kapısını Açıyor. Kış güneşinin keyfini çıkarırken, Emirates biniş kartınızı kullanarak Dubai ve Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki yüzlerce noktada özel ayrıcalıklardan yararlanın.

Bugün, popüler My Emirates Pass kampanyasının tekrar yapılacağını duyuran Emirates, 1 Kasım 2022 – 31 Mart 2023 tarihleri arasında My Emirates Winter Pass ile yolcularına, seyahatleriyle birlikte BAE’deki 500’den fazla noktada özel ayrıcalıklardan yararlanma şansını sunuyor.

Dubai veya Dubai üzerinden aktarmalı olarak seyahat eden Emirates yolcularının, Dubai ve BAE genelinde muhteşem indirimlerden yararlanmak için yüzlerce mağaza, eğlence, mekanları restoranlar, ünlü turistik cazibe merkezleri ve lüks SPA merkezlerinde biniş kartlarını ve geçerli bir kimlik belgesi göstermeleri yeterli olacak. Tüm My Emirates Pass ayrıcalıklarını incelemek için https://www.emirates.com/tr/english/experience/my-emirates-pass/ adresini ziyaret ediniz.

Emirates yolcuları ayrıca, bölgeye özgü, geleneksel yelkenli bir tekneden Dubai’nin tarihi bölgesinin eşsiz panoramik manzarasını sunan, Tour Dubai tarafından düzenlenen, bir saatlik Tekne Turunda Emirates’in misafiri* olacaklar.

Emirates ile Dubai’yi dolu dolu keşfedin

Emirates Airline Dubai Rugby Sevens veya DP World Tour golf etkinlikleri gibi büyük spor turnuvaları ve Aralık ayında düzenlenecek yeni yıl kutlamalarıyla bu kış Dubai’de her ziyaretçi mutlaka kendisine uygun bir etkinlik bulabilecek. Dubai, güneşli sahilleri, kültürel mirası, birinci sınıf otelleri ve eğlence mekanları ile üst düzey deneyimler sunuyor.

Skywards iş ortakları

Emirates’in ödüllü yolcu sadakat programı Skywards üyeleri, BAE’de perakende satış yapan mağazalarda yapacakları günlük harcamalarında Mil puanları toplayabilir ve bu puanları ödül biletleri, kabin yükseltme, konser ve spor biletleri için kullanabilirler. Emirates Skywards ile ilgili daha fazla bilgi için aşağıdaki adresi ziyaret ediniz: https://www.emirates.com/tr/turkish/skywards/

Altı kıtada 130’dan fazla noktaya uçuşlarını yeniden başlatan Emirates, şu anda İstanbul’dan Dubai’ye haftada 21 sefer gerçekleştiriyor.

Daha fazla bilgi için, emirates.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Biletler emirates.com adresinden, Emirates Bilet Satış Ofislerinden, online veya doğrudan seyahat acentelerinden satın alınabilir.

Dubai ve Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki yüzlerce noktada özel ayrıcalıklardan yararlanın yazısı ilk önce Gezi Bülteni üzerinde ortaya çıktı.

Bir Cevap Yaz

Haber Oku Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *