«
  1. Anasayfa
  2. Uncategorized
  3. Flormar Big’n Bold ile bakışları abartmaya devam ediyoruz

Flormar Big’n Bold ile bakışları abartmaya devam ediyoruz

Flormar Big’n Bold ile bakışları abartmaya devam ediyoruz

Yaz aylarında makyaj severlerin beğenisine sunulan ve oldukça yoğun ilgi gören Flormar Big’n Bold Mascara serisi, “Volume”, “Lengthening” ve “Waterproof” çeşitleri ile ekstra siyah, hacimli ve belirgin kirpikler yaratıyor.

Performansıyla “Bakışları Abartıyoruz” sloganının hakkını veren Flormar Big’N Bold maskara serisinde her biri ayrı etkisiyle öne çıkan Volume, Lengthening ve Waterproof isimli 3 çeşit bulunuyor. Hacim etkili Flormar Big’N Bold Volume Mascara kat kat sürüldüğünde dahi ağırlık yaratmadan kirpiklere ekstra ve oldukça etkili bir hacim kazandırıyor. Özel kıl fırçası, en kısa kirpiklere kadar ulaşıyor ve her birini kökten uca sararak dolgunlaştırıyor. Ekstra siyah efekti ise kirpikleri kusursuz bir şekilde renklendirerek, belirginleştiriyor. Serinin kirpikleri uzatan maskarası Flormar Big’N Bold Lengthening Mascara tek sürüşte kirpikleri daha uzun ve daha belirgin yapıyor. Özel silikon fırçası kirpikleri tek tek ayırıyor ve maskaranın her bir kirpik telini sarmasına yardımcı oluyor. Flormar Big’N Bold Waterproof Mascara hava şartları ne olursa olsun kirpiklerde maksimum kalıcılık elde etmek için oldukça ideal… Suya, neme, tere karşı dayanıklı olan bu maskara, topaklanma ve bulaşma yapmıyor. Uzun süreli tutuş ve hacim etkisiyle ilgi uyandırıyor.

Göz alıcı kirpikleriyle etkileyici bakışlara sahip olmaya değer veren tüm kadınların daha ilk kullanımda vazgeçilmezi olan Flormar Big’N Bold maskara serisini tüm Flormar mağazaları ve satış noktaları ve flormar.com.tr’den satın alabilirsiniz.


Hibya Haber Ajansı

Bir Cevap Yaz

Haber Oku Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *