«
  1. Anasayfa
  2. Haberler
  3. Anadolu Yakası’nı Address Hotel İstanbul ile Yeniden Keşfedin

Anadolu Yakası’nı Address Hotel İstanbul ile Yeniden Keşfedin

Lüks ve sadeliğin ustalıkla harmanlandığı Address Hotel Istanbul, şehrin keyifli lokasyonu Anadolu Yakası’nda misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Address Hotel Istanbul kalabalığın ve yorucu koşuşturmaların yerini huzurlu bir atmosfere bırakan Anadolu Yakası’nı yeniden keşfetmek isteyen misafirlerini bekliyor.

Dünyanın önemli lokasyonlarında yer alan ve son olarak İstanbul’da hizmet vermeye başlayan Emaar Hospitality Group oluşumu Address Hotels + Resorts, İstanbul’un tarihi, doğal güzelliği ve huzurlu ortamıyla öne çıkan Anadolu Yakası’nın buluşma noktası olan Emaar Square’de konumlanıyor. Asya Yakası olarak da bilinen Anadolu Yakası’nın sembolik yapıları arasında yer alan 1500’lerde inşa edilmiş Şemsi Paşa Camii, ünü sınırları aşan göz alıcı Kız Kulesi ve tüm ihtişamıyla görenlerin hayranlığını kazanan Beylerbeyi Sarayı ilk sırada yer alıyor. Marmara Denizi’nden Sultanahmet’e uzanan manzarasıyla Moda sahil yolu, İstanbul’un en renkli semti Kadıköy, keyifli alışverişin adresi Bağdat Caddesi ve daha birçok görülecek yeriyle tarih kokan Anadolu Yakası, Address Hotels + Resorts misafirlerine keyifli bir şehir turu yaşatıyor. Sağladığı ulaşım rahatlığıyla başta Avrupa Yakası olmak üzere şehrin popüler birçok noktasına konforlu ve hızlı ulaşımın adresi olan Address Hotel Istanbul, sahip olduğu Anadolu Yakası’nın ilk ve tek lüks oteli olma ünvanıyla da sektördeki ayrıcalığını ortaya koyuyor.

Şehrin en popüler noktalarına kolayca ulaşın

Address Hotel Istanbul, sahip olduğu özel konumuyla özellikle yabancı ziyaretçilerin İstanbul’u keyifle keşfetmesi için ideal bir seçenek olarak öne çıkıyor. SAW ve İstanbul Hava Limanı’na yakınlığının yanı sıra tarihi yarımada, İstanbul’la özdeşleşen Boğaz Köprüsü, Fatih Sultan Mehmet ve Yavuz Sultan Selim köprüleri, şehrin ikonik yapıları arasında yer alan; Galata Kulesi, Dolmabahçe Sarayı ve Oyuncak Müzesi, Address Hotel Istanbul konuklarının kolayca ulaştığı önemli destinasyonlar arasında yer alıyor.  İstanbul’un en popüler turistik bölgesi olarak yoğun ilgi gören Prens Adaları da Address Hotel Istanbul’un kolay ulaşım sağladığı önemli noktalar arasında yer alıyor.

Address Hotel Istanbul Hakkında:

Emaar Türkiye tarafından hayata geçirilen Address Istanbul, Emaar Hospitality Group bünyesindeki uluslararası otel zinciri Address Hotels + Resorts’un İstanbul’daki yeni oteli. 5 yıldızlı zincir otel, Anadolu yakasının ilk ve tek lüks oteli olma unvanına sahip. Address Istanbul iş, tatil ve grup seyahatleri için birinci sınıf lüks yaşam deneyimi ile sektöre yeni bir kimlik kazandırıyor.

Dünyanın en büyük gayrimenkul geliştirme şirketlerinden biri olan EMAAR’ın Türkiye’de 3 büyük projesi bulunuyor. Bunlardan en büyüğü olan Emaar Square, farklı yaşam tarzlarının ihtiyaçlarına uygun olarak çeşitlendirilen binalarıyla modern alternatifler sunuyor. Alışveriş Merkezi, Residences, Offices, Heights ve Address Istanbul ile hizmet veren Emaar Squar, sunduğu ayrıcalıklarla Anadolu Yakasının gözde ve lüks yaşam merkezi olarak konumlanıyor.

Anadolu Yakası’nı Address Hotel İstanbul ile Yeniden Keşfedin yazısı ilk önce Gezi Bülteni üzerinde ortaya çıktı.

Bir Cevap Yaz

Haber Oku Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *